Dobré Srdce 2023 má svojich finalistov!!!!

Odborná porota dnes vybrala finalistov Národnej ceny starostlivosti Dobré Srdce 2023.

Ako porotkyňa pre kategóriu opatrovateľka som mala obzvlášť náročné rozhodovanie. Vybrať 3 finalistov, keď každá prihláška obsahovala jedinečný príbeh, zdôvodnenie od príbuzných, klientov, kolegov, kamarátov prečo práve ten ich "nominat" je naj...... Opäť som nad prihláškami sedela dlho do noci, a verím, že som vybrala dobre.

V ďalšej etape sa budú realizovať rozhovory a nakrúcať krátke medailóny, ktoré pomôžu porotkyniam vybrať víťazov a budú prezentované aj na Galavečere, kde predstavia finalistov.

O víťazoch všetkých kategórii budeme hlasovať v tajnom hlasovaní a víťazov predstavíme na slávnostnom Galavečere 11.9. 2023.

Ďakujem všetkým, ktorí nominácie poslali, a verte, že keby to bolo možné, ja by som ocenila všetkých......