Podporte nás 2% z Vašich daní.

Vážené kolegyne, kolegovia, členovia, priatelia, sympatizanti.

Nakoľko sa blíži čas podávania daňových priznaní, chceli by sme Vás poprosiť o podporu nášho občianskeho združenia Komora opatrovateliek Slovenska venovaním 2% z Vašich daní.

Ako nezisková organizácia na svoju činnosť využívame financie z viacerých zdrojov a 2 % sú jedným z nich. Nie je to nič navyše, čo by Vám chýbalo, ak ich nikomu nevenujete, stratia sa v čiernej diere štátneho rozpočtu!

Vďaka Vašej podpore môžeme pracovať na našom ďalšom rozvoji a skvalitňovaní našej činnosti.

Do 15.02.2024 môžete požiadať zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň. Žiadosť sa podáva zamestnávateľovi písomne.

Následne požiadajte zamestnávateľa, aby vám vystavil tlačivo Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov.

Z tohto potvrdenia si viete zistiť dátum zaplatenia dane a vypočítať 2 % z vašej zaplatenej dane – to je maximálna suma, ktorú môžete v prospech prijímateľa poukázať.

Vyplňte vyhlásenie o poukázaní 2 % dane. Uveďte vaše meno, rodné číslo, bydlisko a sumu zodpovedajúcu 2% zaplatenej dane.

Najneskôr do 30. apríla 2024 pošlite/doručte formuláre daňovému úradu..

KOS je zapísané v zozname poberateľov 2%:

Údaje o prijímateľovi

Názov: Komora opatrovateliek SlovenskaAdresa: Štefanovičova 2976/18
Právna forma: Občianske združenie
Bankový účet: SK51 8330 0000 0021 0190 2942 Fio banka
Dátum registrácie: 1.12.2023
Evidenčné číslo: 12255/2023

PDF vyhlásenia nájdete tu: https://www.komoraopatrovateliek.sk/dokumenty

Vopred všetkým srdečne ďakujeme.